SESJA BRZUSZKOWA

Ciąża to dziewięć wyjątkowych miesięcy. Nie zawsze łatwych, ale na pewno niezapomnianych. To jedne z najbardziej intymnych chwil w życiu kobiety. Dzięki sesji brzuszkowej można zatrzymać ten czas. W przyszłości fotografie z tego okresu, kiedy nosiłaś maleństwo pod własnym sercem, będą przywoływać wspomnienia. Ja sam jestem tatą i nie mogę uwierzyć w to, że mój maluch ma już tyle miesięcy. Lubię wracać do zdjęć mojej ukochanej z czasów, kiedy mogłem sobie wyobrażać jak wygląda nasz synek, poczuć jak wierci się w brzuchu swojej mamusi.

 

Z własnego doświadczenia wiem, że na sesjach ciążowych cudownym połączeniem są zdjęcia wykonane w domu oraz dopełniające je zdjęcia w plenerze. Wówczas równocześnie sesja jest intymna i niezwykła, a także pozwala czuć się komfortowo i swobodnie.

Oczekiwanie na dziecko to przeżycie jedyne w swoim rodzaju. Pamiętam, że nie wiedzieliśmy kiedy będzie odpowiedni czas na zrobienie sesji brzuszkowej. Teraz już wiem i Wam podpowiem, że jest to 7-8 miesiąc ciąży kiedy to brzuszek jest najbardziej widoczny. Jednak dla bardziej niecierpliwych Mam dodam, że my już w 5 miesiącu ciąży wybraliśmy się na plener do urokliwej Doliny Chochołowskiej. Na zdjęcia brzuszkowe w domu zdecydowaliśmy się w 8 miesiącu, kiedy mieliśmy już przygotowany pokój naszego maluszka.

Zapraszam do obejrzenia poniższej galerii.

Wasze historie

Sesja brzuszkowa w Dolinie Chochołowskiej  i nie tylko

Sesja brzuszkowa w Dolinie Chochołowskiej i nie tylko

Szczęście podobno rodzi się w brzuszku. Wraz z moją ukochaną doświadczyliśmy w pełni tego uczucia, kiedy czekaliśmy na nasze maleństwo.…
Sesja ciążowa na Białym Krzyżu

Sesja ciążowa na Białym Krzyżu

Z Patrycją i Marcinem pierwszy raz spotkaliśmy się na ślubie, gdzie u boku innego fotografa ślubnego budowałem swoje portfolio. Bardzo…

Wasze historie

Scroll Up